SG73P2ERTTD6980D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6980D
JLCPCB Part #
C5751976
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS