SG73P2ERTTD684G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD684G
JLCPCB Part #
C6483131
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS