SG73P2ERTTD6800F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6800F
JLCPCB Part #
C7360006
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS