SG73P2ERTTD6651D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6651D
JLCPCB Part #
C7079679
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS