SG73P2ERTTD6192D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6192D
JLCPCB Part #
C6678099
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS