SG73P2ERTTD5902D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD5902D
JLCPCB Part #
C6221241
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS