SG73P2ERTTD5762F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD5762F
JLCPCB Part #
C6678094
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS