SG73P2ERTTD5761F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD5761F
JLCPCB Part #
C6678092
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS