SG73P2ERTTD565G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD565G
JLCPCB Part #
C7311270
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS