SG73P2ERTTD53R6F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD53R6F
JLCPCB Part #
C6295605
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS