SG73P2ERTTD513J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD513J
JLCPCB Part #
C7359984
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS