SG73P2ERTTD4991F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4991F
JLCPCB Part #
C6482999
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS