SG73P2ERTTD4991D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4991D
JLCPCB Part #
C6482997
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS