SG73P2ERTTD474G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD474G
JLCPCB Part #
C5915175
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS