SG73P2ERTTD4322D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4322D
JLCPCB Part #
C5915147
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS