SG73P2ERTTD4321D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4321D
JLCPCB Part #
C6482981
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS