SG73P2ERTTD3833F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3833F
JLCPCB Part #
C6295573
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS