SG73P2ERTTD3833D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3833D
JLCPCB Part #
C5894314
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS