SG73P2ERTTD3830F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3830F
JLCPCB Part #
C6678058
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS