SG73P2ERTTD3830D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3830D
JLCPCB Part #
C5751877
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS