SG73P2ERTTD3650F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3650F
JLCPCB Part #
C6295568
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS