SG73P2ERTTD360J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD360J
JLCPCB Part #
C6678047
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS