SG73P2ERTTD360G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD360G
JLCPCB Part #
C5751857
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS