SG73P2ERTTD3321D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3321D
JLCPCB Part #
C6678039
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS