SG73P2ERTTD331J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD331J
JLCPCB Part #
C6678037
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS