SG73P2ERTTD3240F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3240F
JLCPCB Part #
C6482964
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS