SG73P2ERTTD3240D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3240D
JLCPCB Part #
C5751815
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS