SG73P2ERTTD303G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD303G
JLCPCB Part #
C5915050
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS