SG73P2ERTTD301G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD301G
JLCPCB Part #
C5751805
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS