SG73P2ERTTD2801D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2801D
JLCPCB Part #
C5915038
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS