SG73P2ERTTD27R0F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD27R0F
JLCPCB Part #
C5894279
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS