SG73P2ERTTD2740D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2740D
JLCPCB Part #
C6678020
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS