SG73P2ERTTD244G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD244G
JLCPCB Part #
C5915020
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS