SG73P2ERTTD2321F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2321F
JLCPCB Part #
C5915016
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS