SG73P2ERTTD222J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD222J
JLCPCB Part #
C7359921
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS