SG73P2ERTTD2201F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2201F
JLCPCB Part #
C6482929
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS