SG73P2ERTTD2151D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2151D
JLCPCB Part #
C7079544
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS