SG73P2ERTTD2053D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2053D
JLCPCB Part #
C5914990
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS