SG73P2ERTTD2050F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2050F
JLCPCB Part #
C6482922
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS