SG73P2ERTTD202J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD202J
JLCPCB Part #
C6677991
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS