SG73P2ERTTD1963F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1963F
JLCPCB Part #
C6482913
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS