SG73P2ERTTD1873F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1873F
JLCPCB Part #
C6222096
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS