SG73P2ERTTD185G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD185G
JLCPCB Part #
C7312046
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS