SG73P2ERTTD1781F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1781F
JLCPCB Part #
C6677977
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS