SG73P2ERTTD1743F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1743F
JLCPCB Part #
C5894240
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS