SG73P2ERTTD1742F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1742F
JLCPCB Part #
C5751721
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS