SG73P2ERTTD1740D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1740D
JLCPCB Part #
C6677970
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS