SG73P2ERTTD1603F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1603F
JLCPCB Part #
C5751709
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS