SG73P2ERTTD152J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD152J
JLCPCB Part #
C6677948
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS