SG73P2ERTTD150G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD150G
JLCPCB Part #
C6482886
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS